Gizlilik Bildirimi

Erbaa Erektaş Kargo Gizlilik Bildirimi

EREKTAŞ KARGO, yenilikçi ve bilgi verici bir internet sitesi oluşturma hedefi ile web sitesinde müşterilerine ve üyelerine ait çeşitli bilgiler tutmaktadır. Bu bilgileri tutmanın tek amacı, sitemizin kullanım özelliklerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek duruma getirmek ve verilen servislerin kalitesini arttırmaktır.

EREKTAŞ KARGO Web Sitesi, sistemi kullandığınız süre içerisinde, verdiğimiz hizmetlerin verimliliğini ölçmek ve daha iyi servis verebilmek amacıyla, ulaşım zamanları, sayfaların yüklenme süreleri ve hangi sayfaları dolaştığınıza dair verileri toplamaktadır.

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız.

Bu bilgiler bize hangi sayfaların en çok ziyaret edildiğini, hangi hizmetlere daha fazla ilgi gösterildiğini veya site içerisindeki bilgilerin nasıl kullanıldığı konusunda detaylı bir analiz olanağı sağlamaktadır. Bu analizler, verilen hizmetin kalitesini yükseltmeyi ve sitenin kullanıcı tercihleri doğrultusunda yeni özelliklerle donatılabilmesini sağlamaktadır.

Bu nedenle EREKTAŞ KARGO kişisel bilgilerinize son derece saygılı olduğunu ve bu bilgilerinizin güvenliğini garanti eder. Başka amaçlarla kullanılmayacağını taahhüt eder. EREKTAŞ KARGO size ait adres ve e-mail adreslerini başka bir şirkete satmaz, kiralamaz. Bu bilgiler ancak size verilecek hizmetlerle ilgili olarak fonksiyonel taleplerin değerlendirilmesi, e-mail gönderileri, site aktivitelerinin ölçümlendirilmesi vb. anlaşmalı olduğumuz şirketler tarafından yalnızca amaca yönelik olacak şekilde kullanılabilir.

© Copyright 2015, EREKTAŞ KARGO

 

Adres

Erbaa (Merkez)

Gazi Osman Paşa Mahallesi, 30 Ağustos Caddesi No:34
Erbaa/TOKAT

İstanbul (Şube)

İstanbul


FİRMA SAHİBİ

Vural ÖZDEMİR

 

İletişim

Telefon Numaralarımız

+90 532 587 56 01+90 535 287 56 79

Mail Adreslerimiz

info@erektaskargo.com

erbaa@erektaskargo.com

istanbul@erektaskargo.com